O nás

Sme výrobcom betónových nádrží a špecialistom v tejto oblasti. Naše 30 ročné skúsenosti v kombinácii s modernou výrobou s dôrazom na kvalitu a veľkou flotilou aút sú zárukou uspokojenia aj tých najnáročnejších zákazníkov. Žumpy vyrábame z vysokokvalitného certifikovaného vibrovaného betónu kvality B-25 až B-30, kostra je tvorená silnou výstužou vo forme betonárskej ocele o hrúbke 8 až 10 mm, čo zabezpečuje vysokú pevnosť a dlhú životnosť.

Ako jediní poskytujeme 6 ročnú záruku, takže zákazník nemusím mať žiadne obavy. K dispozícii je aj 7 dňový zákaznícky servis, kde Vám budú ohľadne betónových nádrží zodpovedané všetky otázky a ochotne Vám žumpu objednajú na konkrétny termín. Betónovú žumpu Vám dodáme a osadíme kdekoľvek na území Slovenska, disponujeme vozidlami s hydraulickým ramenom, takže nepotrebujete objednávať žiaden žeriav, postačuje pripravená jama na osadenie betónovej žumpy.

Ponúkame jednokomorové betónové žumpy o rozmere od 4m3, 5m3, 6m3, 7m3, 8m3, 9m3, 10m3 a 12m3 a dvojkomorové betónové žumpy o rozmeroch 7m3, 8m3, 9m3, 10m3 a 12m3.

K žumpe dodávame aj príslušenstvo ako je prejazdová betónová doska, komín a betónový poklop.

Za príplatok je možné doobjednať ďalšie komíny, spevnenú prejazdovú dosku do zaťaženia 15t ale aj liatinový poklop.

Kontaktujte nás, radi Vám s čímkoľvek pomôžeme, spokojný zákazník je u nás na prvom mieste.

Máte nejaké otázky, alebo si chcete žumpu objednať ?

Informácie

Sme výrobcom betónových nádrží a špecialistom v tejto oblasti....